Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linkiLetnia Akademia Surfingu w Chałupach

W sobotę 29 lipca w Chałupach już po raz kolejny odbędzie się Letnia Akademia Surfingu i deskorolki!

W sobotę 29 lipca w Chałupach już po raz kolejny odbędzie się Letnia Akademia Surfingu i deskorolki!

Tłumy surferów, ojcowie z dziećmi na barana i fala bałtyckiej młodzieży spotkają się na plaży, by razem świętować największe surfingowe szaleństwo na świecie.

Tegoroczny festiwal objęty został Patronatem Radia Eska i Eska Summer City, który jest Partnerem wydarzenia po raz trzeci goszczącego na Półwyspie Helskim.

Impreza odbywa się na plaży przy wejściu nr 18 (Chałupy 6). Będzie to największe wydarzenie skierowane do rodzin na tegorocznej mapie Bałtyckich atrakcji. W tym roku na uczestników czekają m.in. animacje przygotowane przez Partnerów Festiwalu oraz wydarzenia w specjalnej strefie marki Decathlon Polska, gdzie będzie można testować najnowocześniejszy sprzęt sportowy.

Letnia Akademia Surfingu i Deskorolki zachwyca przede wszystkim darmowymi lekcjami i warsztatami - uczestnicy spotkają całą masę atrakcji i konkursów z nagrodami.

Startujemy o 12:00 od zajęć Fundacji Surfrider „Recykling dla dzieci, czyli coś fajnego z niczego”. 
Zapraszamy również do strefy „Drugie życie butelki” Partnera wydarzenia Żywiec Zdrój, który zadba o zdrowe nawodnienie.

W trakcie imprezy będzie można wziąć udział w grach i konkursach Eska Summer City i korzystać z indywidualnych szkoleń doświadczonych specjalistów – m.in. ratowników wodnych, fizjoterapeutów czy trenera personalnego.

Na lekcje i warsztaty obowiązują zapisy (www.festiwalsurfingu.evenea.pl). Osoby nie zapisane będą mogły wziąć udział w wybranych warsztatach w przypadku wolnych miejsc.

www.polwysep.pl   © 2009 SEMWIT / StudioFX